Wybierz kraj dostawy:

O firmie

CEDROM CENTRUM AX to zaufany i profesjonalny dostawca produktów do systemów centralnego odkurzania. Z sukcesem od ponad 20 lat działamy w branży.
Nasza firma jest przedstawicielem handlowym wielu renomowanych marek, w tym także wyłącznym dystrybutorem wybranych producentów. Oferujemy Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment akcesorii do systemów centralnego odkurzania. Mamy w swojej ofercie marki dedykowane do zastosowań domowych, mieszkaniowych jak i przemysłowych.
Nasz zespół doradców na infolinii bardzo dobrze zna się na sprzedawanym sprzęcie i zawsze chętnie pomoże dokonać wyboru odpowiedniego odkurzacza centralnego tak aby spełniłć w 100% potrzeby i oczekiwania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz e-mail lub nas odwiedzisz w jednym z największych salonów wystawowowych w Polsce który zajduje się w Warszawie adres poniżej:


AX ODKURZACZE CENTRALNE
ul. Łopuszańska 26 
02-220 Warszawa 
tel. 22 299 11 02
pn.-pt. 10.00- 18.00
sobota  10.00- 14.00

Info kom. 501 010 888 (10.00-18.00 pn.-pt)
Infolinia:  801 011 888 (10.00-18.00 pn.-pt)

e-mail: sklep@axodkurzacze.pl

ZAPRASZAMY.

Nasza oferta to setki produktów najbardziej znanych i uznanych producentów w branży. Nasze produkty oferujemy w wielu konfiguracjach aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich wymagań. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty i wprowadzaniem nowości.  
Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nieustannie pracujemy nad tym abyś mógł kupić u nas w możliwie jak najlepszych cenach. 
Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości obsługi. Jeśli jest taka potrzeba to każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie. 
Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1996 roku wypracowaliśy pozycję lidera w branży mamy tysiące zadowolonych klientów, z wieloma z nich współpracujemy od wielu lat, a nawet się przyjaźnimy. Jesteśmy otwarci, a wręcz czekamy na kontakty z Klientami, często organizujemy pokazy nowych urządzeń, szkolenia i konkursy. 
Potwierdzeniem zaufania jakim darzą nas Klienci jest to, że tak chętnie do nas wracają jako do sprawdzonego i wiarygodnego sprzedawcy.

Nasze autoryzowane sklepy internetowe są dedykowane poszczególnym markom. Możesz je prosto znaleźć w internecie zgodnie ze schematem: 
www.nazwamarki.shop.pl
np.: 
 
 

NASZE ATUTY 

  • FACHOWE DORADZTWO
  • PROJEKT I WYCENA GRATIS
  • SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW
  • ATRAKCYJNE CENY
  • BEZPIECZNE ZAKUPY


Dane rejestrowe firmy:
Cedrom Centrum AX 
ul. Łopuszańska 26
02-220 Warszawa
NIP-UE: PL 5371143481

tel. 22 299 11 02
Infolinia: +48 501 010 888
e-mail: sklep@axodkurzacze.pl

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do zakupów w naszym sklepie on-line.